KONST / Litografier / Färglitografi 14556067
nr 1455 6067
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 401/1500. Färglitografi. Bladets mått: 44x60, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:10:28
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann